Advanced Training In Pharmacy Care

PREDĹŽENÁ REGISTRÁCIA do 12.2.2023 20:00 - 8. ročník projektu


 

 

Viac ako 80 % ľudí v živote má bolesť chrbta a musí vyhľadať odbornú pomoc.

Bolesť chrbta patrí medzi najčastejšie zdravotné problémy, ktoré sú riešené v lekárni.

 

Témou 8. ročníka projektu ATIP je „Bolesť chrbta a jej riešenie v lekárni“.

Jarná fáza projektu sa uskutoční 20. – 21. apríla 2023 na fakulte (predbežný program tréningu: štvrtok prednáškový seminár 13.00 – 16.00 hod., piatok praktické workshopy 7.30 – 16.00 hod.). Jesenná fáza projektu sa uskutoční v októbri 2023 v mieste výkonu praxe študentov.

O programe budeme aktuálne informovať.

Študenti, ktorí majú záujem zapojiť sa do projektu, musia sa zaregistrovať on-line  na www.atip.uniba.sk. Registrácia študentov sa spustí v nedeľu 29. 1. 2023 od 20:00 hod. a potrvá do nedele 12. 2. 2023 do 20:00 hod. Počet účastníkov projektu je limitovaný (maximálne 70 študentov), pre zaradenie študenta do projektu je dôležitý dátum a čas registrácie. Preto neváhajte a v prípade záujmu sa registrujte čo najskôr.

Ďakujeme a tešíme sa na vás !

Ďalšie informácie sú dostupné na www.atip.uniba.sk.

REGISTRUJ SA!

ATIP tím

minarikovafpharm.uniba.sk 

 

Advanced Tranining in Pharmacy Care (ATIP) je edukačný projekt Farmaceutickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v spolupráci s farmaceutickou spoločnosťou  Wörwag Pharma Slovensko s. r. o. a Slovenským spolkom študentov farmácie pre študentov v 4. roku študijného päťročného magisterského programu farmácia. Projekt organizačne zaisťuje Katedra organizácie a riadenia farmácie. Cieľom projektu je ponúknuť študentom inovatívnu formu vzdelávania v oblasti dispenzačnej a poradenskej činnosti pri liečbe aj samoliečbe pacientov a tak prepojiť teoretické vzdelávanie s praxou budúceho povolania študentov farmácie.