„Hýb sa, Farmácia“

Dňa 17. 10. 2018 (streda) sa na našej fakulte uskutoční 3. ročník športového dňa. Akciu pripravila KTVŠ...

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

dovoľujeme si Vám dať do pozornosti akciu KTVŠ, dňa 17.10.2018 (streda) sa na našej fakulte uskutoční 3. ročník športového dňa  „Hýb sa, Farmácia“.

09:30 – 11:00         –    Beh do schodov

12:00 – 14:00         –    Aerobik (12:00 – 12:50 Deepwork, 13:00 – 13:50 Pilates)

15:00 –  cca 18:00   –  Stolnotenisový turnaj

Pozývame a vyzývame Vás všetkých k aktívnej účasti, skontrolovať svoju kondičku a zrelaxovať :)))

Podrobnejšie k programu Športového dňa

1.Beh do schodov“ (na Odbojárov 10, od Katedry fyzikálnej chémie liečiv po Katedru farmakognózie a botaniky) sa uskutoční na našej fakulte už druhý rok, a to v čase od 9:30 do 11:00 hod v týchto kategóriách:

-  (s vekovými podkategóriami):

-  zamestnanci, zamestnankyne,

-  študenti, študentky.

Beh do schodov možno absolvovať bez predchádzajúcej registrácie, stačí prísť, zahlásiť sa na  mieste konania a bežáááááááááť. Po dobehnuti Vás čaká malé, svieže prekvapenie

2. Od 12:00 do 14:00 hod. budú dve cvičebné hodiny:

- Deepwork

- Pilates

Cvičenia budú prebiehať v telocvični na Odbojárov 10, stačí prísť v určenom čase a cvičiť s radosťou a úsmevom.

3. Od 15:00 hod. sa začne piaty ročník stolnotenisového turnaja o Pohár dekana FaF UK v týchto kategóriách:

- zamestnanci, zamestnankyne

- študenti, študentky

Prosíme, aby ste sa na stolnotenisový turnaj prihlasovali čo najskôr, najneskôr však do 16. 10. 2018 (utorok) u Mgr. Dalibora Ludviga, PhD. – osobne alebo e-mailom: ludvigfpharm.uniba.sk

Tešíme sa na Vašu účasť a lúčime sa Komenského výrokom

„Tělo ať své každodenní hýbaní má".