Voľné pracovné miesta

15.2.2019 - Voľné pracovné miesto odborného asistenta na Katedre farmaceutickej analýzy a nukleárnej farmácie

Termín nástupu – 2019

Náplň práce - zapojenie do pedagogického aj výskumného procesu katedry (príprava a analýza nových potenciálnych farmák, klinická analýza, farmaceutická analýza, analytické metódy (elektrochemické senzory, elektroforéza, chromatografia, hmotnostná spektrometria)) s možnosťou kvalifikačného rastu.

Požadované doklady
– štruktúrovaný, profesionálne orientovaný životopis s dôrazom na pedagogickú a výskumnú prax v danom odbore,
– doklady o vzdelaní a dosiahnutej vedecko-pedagogickej hodnosti.
Doručenie dokladov v elektronickej forme na e-mailovú adresu fakulty:

tffpharm.uniba.sk a v kópii na mikusfpharm.uniba.sk

alebo písomne na adresu:
Farmaceutická fakulta UK v Bratislave
Referát pre ľudské zdroje
Ulica odbojárov 10

Na základe doručených dokladov a miery plnenia požadovaných kritérií budú oslovení vybraní uchádzači na osobný pohovor.

Pre bližšie informácie o pracovnom mieste a termíne pohovoru kontaktujte prosím:
 prof. RNDr. Peter Mikuš, PhD., mikusfpharm.uniba.sk, 02/50117110

K životopisu, prosím, pripojte nasledujúci text:
"Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Farmaceutická fakulta UK. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z. z.. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
-
ukončené VŠ vzdelanie v odbore/špecializácii chémia (prírodné a technické vedy), farmácia a lekárske vedy alebo v príbuznom odbore
- ukončené alebo prebiehajúce vysokoškolské vzdelanie 3. stupňa - PhD. v odbore/špecializácii farmaceutická chémia, organická chémia, anorganická chémia, analytická chémia, biochémia, jadrová chémia alebo v príbuznom odbore,
- prípadne bez PhD s tým, že PhD v internej alebo externej forme sa zrealizuje priamo na pracovisku
- znalosť odbornej angličtiny (chémia) vítaná
- publikačná činnosť v odbore výhodou.

15.2.2019 - Voľné pracovné miesto odborného asistenta na Katedre chemickej teórie liečiv

Druh pracovného pomeru - plný úväzok

Náplň práce - zapojenie do pedagogického aj výskumného procesu katedry.

Životopis zasielajte na: personalnefpharm.uniba.sk

alebo písomne na adresu

Farmaceutická fakulta UK v Bratislave
Referát pre ľudské zdroje
Ulica odbojárov 10

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
-
ukončené VŠ vzdelanie v odbore/špecializácii, chémia, farmácia alebo v príbuznom odbore,
- ukončené, alebo prebiehajúce vysokoškolské štúdium 3. stupňa – PhD. v odbore farmaceutická chémia, chemická syntéza, chemická analýza, alebo v príbuznom odbore
- vítané zapojenie do pedagogického aj výskumného procesu katedry s možnosťou kvalifikačného rastu
- znalosť odbornej angličtiny (anorganická, organická chémia) vítaná.

14.2.2019 - Voľné pracovné miesto – laborant/ka (zverejnené aj na stránke www.profesia.sk)

Ponúkaný plat (brutto) - v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. / dohodou

Náplň práce - príprava praktických cvičení, zabezpečenie chodu praktických cvičení, podieľanie sa na vedecko-výskumnej a technickej práci katedry, spracovávanie prvotných záznamov o dosiahnutých výsledkoch.

Zamestnanecké výhody, benefity - 5 dní dovolenky nad rámec ZP, stravovanie zabezpečené formou gastrolístkov (poskytované aj za dni čerpania dovolenky)

Informácie o výberovom konaní - Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu.

Svoje životopisy a referencie zasielajte na: personalnefpharm.uniba.sk

K životopisu, prosím, pripojte nasledujúci text:
"Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Farmaceutická fakulta UK. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - Stredné odborné vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore - farmaceutickom, zdravotníckom, potravinárskom, veterinárnom alebo chemickom

12.10.2018 - Prijmeme zamestnanca do dielne

Prijmeme zamestnanca do dielne na plný pracovný úväzok s nástupom od 1.1.2019.

Viac informácií na DEKANÁTE FaF UK  -  Personálne odd. - dvere č. 19 /20

Farmaceutická fakulta UK Odbojárov č.10

12.10.2018 - Prijmeme upratovačku

Prijmeme upratovačku na plný pracovný úväzok s nástupom čo najskôr.

Viac informácií na DEKANÁTE FaF UK  -  Personálne odd. - dvere č. 19 /20

Farmaceutická fakulta UK Odbojárov č.10