Rozvrh LS 2019/2020

PaedDr. Martina Tibenská, PhD.

PONDELOK:  11:50 – 12:50   Anglický program (VT)

                     13:00 – 14:30   Aerobik (MT)

UTOROK:      08:35 – 10:05   Tabata (MT)

STREDA:       13:00 – 14:30   Fitlopty (MT)

ŠTVRTOK:     13:00 – 14:30   Aerobik BW (MT)

 

Mgr. Lenka Nagyová, PhD.

PONDELOK:  13:00 – 15:30 Vodná turistika (lodenica)

UTOROK:      11:15 – 12:45 BodyArt (MT)

                     13:00 – 14:30 Frisbee VT)

STREDA:       09:05 – 10:05  Anglický program (VT)

                     10:15 – 11:45 Step Aerobik (MT)

                     13:00 – 15:30 Vodná turistika (lodenica)

ŠTVRTOK:     08:35 – 10:05 BodyArt (MT)

                     10:15 – 11:45 Tabata (VT)

                      

Mgr. Dalibor Ludvig, PhD.

PONDELOK: 16:40 – 18:00  Volejbal (VT)

                    18:00 -  21:00  VŠ liga volejbal ženy (VT)

UTOROK:      08:35 – 10:05   Bedminton (VT)

                    10:15 – 11:45   Bedminton (VT)

STREDA:      11:20 – 12:50   Volejbal (VT)

                    13:00 – 14:30   Florbal (VT)

ŠTVRTOK:    10:15 – 11:45   Volejbal (VT)

                    11:50 – 12:50   Anglický program (VT)

 

Mgr. Michal Tokár, PhD.

PONDELOK:  13:00 – 14:30  Florbal (VT)

                     14:50 – 16:20  Kondičné cvičenie (POS)

UTOROK:      15:50– 17:20   Športové hry (VT)

                     17:30 – 19:00   Futsal (VT)

STREDA:       13:00 – 14:30  Kondičné cvičenie (POS)

                     14:50 – 16:20  Stolný tenis  (VT)

ŠTVRTOK:     13:00 – 14:30  Crossfit (VT)

                     14:50 – 15:50   Anglický program (VT)

 

*malá telocvičňa (MT)
*veľká telocvičňa (VT)
*posilňovňa (POS)

Konzultačné hodiny

PaedDr. Martina Tibenská, PhD.

Utorok:   09:30 – 10:30

štvrtok:  12:30 – 13:30

 

Mgr. Lenka Nagyová, PhD.

Štvrtok:  10:00 – 11:00

Piatok:   09:00 – 10:00

 

Mgr. Dalibor Ludvig, PhD.

Streda:  10:15 – 11:15 

Piatok:   09:00 – 10:00


Mgr. Michal Tokár, PhD.

Utorok:   14:50 – 15:50

Piatok:    09:00 – 10:00