Rozvrh ZS 2019/2020

 

PaedDr. Martina Tibenská, PhD.

PONDELOK:  11:45 – 12:45   Anglický program (VT)

                      13:00 – 14:30   Aerobik (MT)

UTOROK:      11:15 – 12:45   Tabata (MT)

STREDA:       08:35 – 10:05   Fitlopty (MT)

ŠTVRTOK:     09:20 – 10:50  Aerobik BW (VT)

 

Mgr. Lenka Nagyová, PhD.

PONDELOK:  13:00 – 14:30 Frisbee (VT)

                     14:50 – 15:50 Anglický program (VT)

UTOROK:       09:30 – 12:15 Vodná turistika (Lodenica)

                      13:05 – 14:35 BodyArt (MT)

                      14:50 – 16:20 Tanečný aerobik (VT)

STREDA:        08:30 – 11:15 Vodná turistika (Lodenica)

                      13:05 – 14:35    Step Aerobik (MT)

ŠTVRTOK:      11:15 – 12:45 BodyArt (MT)

                      13:10 – 14:40 Tabata (MT)

 

Mgr. Dalibor Ludvig, PhD.

PONDELOK:    16:50 – 18:20  Volejbal /VT/

                       18:30 -  21:00  VŠ liga volejbal ženy /VT/

UTOROK:        09:30 – 11:00   Bedminton (VT)

                       11:15 – 12:45   Bedminton (VT)

                       13:15 – 14:15   Anglický program (VT)

STREDA:        08:35 – 10:05   Volejbal (VT)

                      11:15 – 12:45   Florbal (VT)

ŠTVRTOK:      09:20 – 10:50   Volejbal (VT)

                      

Mgr. Michal Tokár, PhD.

PONDELOK:   14:50 – 16.20  Kondičné cvičenie (POS)

UTOROK:       16:45 – 18:15  Športové hry (VT)

                      18:20 – 19:50   Futsal (VT)

STREDA:        11:15 – 12:45  Crossfit (MT)

                      13:05 – 14:05  Anglický program (VT)

                       14:50 – 16:20  Stolný tenis  (VT)

ŠTVRTOK:      11:15 – 12:45  Florbal (VT)

                      13:10 – 14:40   Crossfit (POS)

*malá telocvičňa (MT)
*veľká telocvičňa (VT)
*posilňovňa (POS)

Konzultačné hodiny

PaedDr. Martina Tibenská, PhD.

Utorok:   09:30 – 10:30

štvrtok:  12:30 – 13:30

 

Mgr. Lenka Nagyová, PhD.

Štvrtok:  10:00 – 11:00

Piatok:   09:00 – 10:00

 

Mgr. Dalibor Ludvig, PhD.

Streda:  10:15 – 11:15 

Piatok:   09:00 – 10:00


Mgr. Michal Tokár, PhD.

Pondelok:   13:50 – 14:50

Piatok:        09:00 – 10:00