Ponuka práce

9.1.2019 - Rodinná lekáreň v Bratislave, v Podunajských Biskupiciach

Rodinná lekáreň v Bratislave-Podunajských Biskupiciach prijme do trvalého pracovného pomeru magistra farmácie.

Prijmeme aj študenta farmácie na brigádu.

Bližšie informácie:

Mgr.Rakšányová-0911808018

mail:lekaren@lekarenviamila.sk

22. 11. 2018 – lekáreň v Bratislave - Podunajských Biskupiciach

Zabehnutá lekáreň "Cirrus" v Bratislave - Podunajských Biskupiciach v blízkosti nemocnice, Krajinská 91, príjme do pracovného pomeru farmaceuta.

Pracovná doba: Pondelok až piatok, víkendy voľné.

Kontaktná osoba: PharmDr. Jana Šrútová  0903 382 970

5.11.2018 - Lekáreň Helios, Banská Štiavnica

Pozícia: Zodpovedný Farmaceut
Zamestnávateľ: Lekáreň Helios spol. s r.o.

                        Dolná 3

                        96901 Banská Štiavnica

Informácie o pracovnom mieste:
Druh pracovného pomeru:  (dlhodobý pracovný pomer, plný úväzok,)

Termín nástupu:  ihneď, dohoda
Miesto práce: Banská Štiavnica, Banskobystrický Kraj

Plat: 1500€ brutto + odmeny

Náplň práce, povinnosti, právomoci a zodpovednosti:
vyplývajúce z povinností farmaceuta

Požadované vzdelanie:

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa na Farmaceutickej fakulte

odbor: Farmácia

Počítačové znalosti – používateľ:

Microsoft Word - mierne pokročilý

Microsoft Excel - mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, lojálnosť, pozitívne myslenie

Doplňujúce požiadavky:

licencia pre výkon funkcie odborného zástupcu

atestácia / min. 5-ročná prax na pozícii farmaceuta

zdravotný preukaz - nevyhnutnosťou

Iné výhody: prémie, príspevok na ubytovanie, príspevok na dochádzanie kontakt na zamestnávateľa: Ing. Marian Helej 0903264142 lekarenhelios@gmail.com Jozef Beňo 0905 418 616 alfaomega67@gmail.com

31.10.2018 - Lekáreň, Ivanka pri Dunaji

Verejná lekáreň v Ivanke pri Dunaji vo vlastníctve lekárnika, rada privíta do svojho kolektívu magistru farmácie.  Byt nad lekárňou k dispozícii.

Žiadosť o zamestnanie prosím zasielajte na : ivanka@pharmnet.sk

5.9.2018 - Union zdravotná poisťovňa - BRIGÁDA (BA, TT, GA, NR, TN)

31.7.2018 - lekáreň PRIOR, Piešťany

Do lekárne Prior v Piešťanoch hľadáme na zastupovanie počas materskej dovolenky farmaceuta na dobu určitú (minimálne na tri roky). Termín nástupu od 01.12.2018, alebo skôr. Bližšie informácie pri osobnom pohovore.

Kontakt: PhDr. Peter Haring, haringtransmedic.sk

22.6.2018 - Moja lekáreň, Bratislava

Moja lekáreň (Podzáhradná 4, Bratislava) hľadá farmaceuta  v prípade záujmu možnosť aj čiastočného úväzku.
Plat v prípade plného úväzku 1000 brutto+ časom bonusy.
Pracovná doba po-pia 9,00-18,00 sobota 9,00-12,00
bližšie info: mojalekarenba@gmail.com alebo 02/20850081

12.6.2018 - BENU Lekáreň - celá SR - aktuálne voľné pracovné pozície

2.6.2018 - Lekáreň MOST hľadá farmaceuta

Lekáreň MOST - Most pri Bratislave

hľadá absolventa farmácie na pozíciu lekárnik.

Nástup je možný ihneď.

Kontakt: 0905 729 478

30.5.2018 - Lekáreň Orchidea, Partizánske

Lekáreň Orchidea Partizánske prijme do trvalého pracovného pomeru farmaceutku/ farmaceuta. Nástup možný ihneď. Majiteľka – farmaceutka s 20- ročnou praxou, sme moderná výučbová lekáreň v centre mesta vo vlastných priestoroch malého zdravotného strediska. Pracovná doba pohyblivá, víkendy voľné. Pohotovosť slúžime 1x za 18 dní. V prípade potreby je možné zabezpečiť aj ubytovanie. Nástupný plat absolventa – 1.000.- €, farmaceut s praxou od 1.200.- € podľa skúseností, praxe, príp. absolvovanej atestácie, ktorá je vítaná. Ostatné zamestnanecké benefity preberieme pri osobnom pohovore.

     Kontakt : lekarenorchideagmail.com

               0908 778 289 – Mgr. Kasalová Alžbeta – popoludní, večer – hocikedy do polnoci

               038/537 24 14 – lekáreň Orchidea Partizánske – v priebehu dňa do 17.00 hod

29.5.2018 - Lekáreň Barbora, Handlová (vhodné aj pre absolventa)

28.5.2018 - Lekáreň v centre Šamorína hľadá farmaceuta

Novovzniknutá lekáreň v centre Šamorína, priamo v poliklinike hľadá absolventa farmácie na trvalý pracovný úväzok.

Ponúkame prácu v stabilnej rastúcej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie,možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni.

Maďarský jazyk vítaný, ale nie je podmienkou.

Nástupný plat: brutto 1200eur.

Kontakt:

0910501150

24.5.2018 - Lékárny K-Pharma - Lékárník asistent, Farmaceutický asistent, Létající Lékárník (ČR)

23.5.2018 - Lekáreň v TERNO EUROPA SC, Banská Bystrica

Lekáreň V TERNO EUROPA SC  - Banská Bystrica prijme do pracovného pomeru magistra farmácie na pozíciu lekárnik. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Miesto práce: Na Troskách 25, Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Predpokladaný termín nástupu: 1.6.2018/asap

Ponúkaný plat (brutto): 1 000 € + variabilná zložka

Zamestnanecké výhody, benefity: motivujúce platové podmienky, práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti, mladý kolektív, stravné lístky

Životopisy môžete zasielať na emailovú adresu: vlcekovapharmtrade-sk.comalebo nás kontaktujte priamo na tel. čísle: 00 421 /0/ 944 011 099 (Mgr. Zuzana Kapová).

16.5.2018 - CHEBSKÁ LÉKÁRNA s.r.o ponúka prácu na pozíciu lekárnik (vhodné aj pre absolventa)

15.5.2018 - lekáreň vo Frýdlante (ČR) hľadá farmaceuta

Lékárna rodinného typu ve Frýdlantě v Čechách s profesním a individuálním přístupem k pacientům, dlouholetou místní tradicí hledá pro doplnění svého kolektivu kolegy a kolegyně.

nabízíme:

- stabilní a zaběhnutou lékárnu s více než 20-letou tradicí
- náborový příspěvěk 50.000 Kč
- velmi dobré platové podmínky
- podpora kontinuálního vzdělávání v rámci ČLnK (úhrada příspěvků)
- služební bydlení (2+1) přímo ve Frýdlantě, nebo plně zařízený, moderní 2+kk v centru Liberce (dotovaný nájem)
- plně hrazené náklady na dopravu
- pracovní doba 40 hodin týdně
- zaměstnanecké benefity - stravenky, služební ošacení

Kontakt

Lucie Dušánková
telefon: +420 777 303 776
e-mail: valdstejnska@lekarna-frydlant.cz

8.5.2018 - MAGISTR FARMACIE a FARMACEUTICKÝ LABORANT v lékárnách ve Frenštátě p.R a Frýdlantě n.O. (ČR)

4.5.2018 - Lekáreň HERBA, Dúbravka (BA) - brigáda na leto

Verejná lekáreň HERBA v Bratislave, Dúbravke, prijme študentku farmácie na brigádu počas letných prázdnin, príp. od 6/18. Skúsenosti s prácou v lekárni sú výhodou.

Kontakt: PharmDr. Katarína Halászová, lekarenherba@mail.t-com.sk

1.5.2018 - Žatec (ČR): rodinná lekáreň hľadá farmaceuta

Rodinná nereťazcová lékáreň v historickom centre mesta Žatec ("hlavné mesto" chmelu v ČR), prijme farmaceutku / farmaceuta na plný i čiastočný úväzok. Ponúkame kvalitné platové ohodnotenie, pružnú pracovnú dobu, volné víkendy, nadštandardnú dovolenku. Možnosť zariadeného služobného bytu, auta pre osobné použitie a zamestnaneckej pôžičky.

tel. 00420 728 191 242
e-mail: info@lekarna-zatec.cz

24.4.2018 - LABORANT, TECHNIK ODD. ZDRAVOTNÍCKYCH POMÔCOK, Ružomberok

20.4.2018 - Lekáreň FARMAKO, Jihlava (ČR)

12.4.2018 - farmaceut (personálna agentúra McRoy)

10.4.2018 - Lekáreň Daniela, Sereď

Lekáreň Daniela v Seredi príjme do pracovného pomeru magistru/a farmácie.

Nástup júl prípadne august 2018.

Bližšie informácie na tel.čísle: 0905 934 271

E-mail: lekdaniela@stonline.sk

5.4.2018 - Technológ špecialista, SANECA PHARMA